Yaşam

Ekrem Mavigözlü “Sevgi Varken” ile iddialı geliyor

mujer vaca solteros sin compromiso http://wolontariatsportowy.com/fioepr/bioepr/3980 signs you should stop dating a guy femme tunisienne cherche mariage frases para conocer gente nueva comment flirter youtube conocer damas gratis http://locus-studio.com/?privet=como-ligar-con-mujeres-desconocidas&f0c=97 check out this site http://fitbodz.com.au/?frimer=rencontre-femme-musulman-en-france&024=ee Ekrem Mavigözlü’nün merakla beklenen albümü sanat severlerle buluştu


Ekrem Mavigözlü’nün merakla beklenen albümü sanat severlerle buluştu.

Bir yıllık çalışmanın ürünü
Kıbrıslı bestekar sanatçı Ekrem Mavigözlü’nün yaklaşık bir yıl süren albüm çalışmalarının ardından “Sevgi Varken” isimli yepyeni albümü sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Tüm söz ve müzikleri sanatçıya ait olan albümde beş adet birbirinden güzel eser yer almakta.

Karadal’la birlikte Yeni Bakış’ı ziyaret etti
Ekrem Mavigözlü, sanatçı arkadaşı Mehmet Karadal’la birlikte Yeni Bakış gazetesini ziyarete ederek albümünü hediye etti.
Mavigözlü, albümle ilgili yaptığı açıklamada, son ana kadar bu sayıyı artırmak için elindeki imkanları zorladığını fakat maddi imkanlarının bu kadarına elverdiğini belirtti. Ekrem Mavigözlü, ilerleyen dönemlerde yeni ve daha büyük projelerle sevenleriyle yeniden buluşmak istediğini belirtti.

Katkı koyanlara teşekkür
Mavigözlü, albüme katkı koyan Çağıl İşgüzar’a, Ayşenur Aydın’a ve Mehmet Karadal ile Foto jet Ali çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Digital platformlardan dinlenilebilecek
Albüm kısa bir süre sonra ise tüm digital platformlardan dinlenilebilecek.

Related posts

Çay Ağacı yağının cilde faydaları

Stresten kurtulma yolları

Yorgunluk attılar

Rashod Hill Jersey Will Butcher Jersey