Spor

Gönyeli, Binatlı’ya sade “John” içirdi

official source http://toyotadostlari.com/?pizdfer=rencontres-avec-femmes-malgaches&099=48 http://batis-hotel.gr/fidel/klementa/4588 http://szechenyikert.hu/vilka/1855 home site de rencontre sérieux non payant http://www.negocioseninternetrentables.com/flomance/1920 over here anonymous site de rencontre exigeants K-Pet Süper lig’de play out grubunun içinde yer alan Binatlı, play out grubunun içine girmek istemeyen Gönyeli karşısında 3-0 mağlup olarak çok kritik bir mağlubiyet aldı ve 24 puanda kaldı. Gönyeli ise bu bu zor deplasmandan Jhon Okoli ile etkili oldu ve bu oyuncunun attığı 2 golle galibiyete uzanarak puanını 36 yaptı

Yer: Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Hakemler: Utku Hamamcıoğlu, Olgun Canik, Ömer Doğru
Binatlı:Salih, Yunus, Ayhan, Zihni, Aladdin, Muammer (60.Dk Barkın) Sertaç, Burak (Abdullah) Mustafa Süzgen (Mehmet Neşe) Jorge, Santos
Gönyeli: Kemal, Talat, Menteş, Kehinde (Kahraman), Christian, Fikret (Veli Avcı), M.Barkınay, Süleyman, Serkan (Osman) K.Varan, John Okoli
Goller: 16.ve 77.Dk John Okoli, 29.Dk Kehinde (Gönyeli)
4. dakikada Binatlı adına gelişen atakta Muammer’in pasında Mustafa Süzgen ceza alanı içinden vuruşunu yaptı, top dışarıya çıktı.
16. dakikada Gönyeli atağında orta alandan atılan topla buluşan John Okoli, sol çaprazdan sert bir vuruşla topu ağlara gönderdi ve Gönyeli’yi deplasmanda 1-0 öne geçirdi.
27. dakikada gelişen Binatlı atağında Burak’ın pasında Jorge vurdu, kaleci Kemal son anda topu kornerle önledi.
29. dakikada Gönyeli atağında Binatlı savunmasının uzaklaştıramadığı topa Kehinde vurdu ve skoru 2-0 yaptı.
40. dakikada Binatlı atağında Gönyeli savunmasında Talat’ın müdahalesi ile Mustafa Süzgen yerde kaldı. Binatlı adına kazanılan penaltı atışında Burak topu dışarıya gönderdi ve mutlak golü kaçırmış oldu.
Karşılaşmanın ilk yarısı 2-0 Gönyeli’nin üstünlüğünde tamamlandı.
74. dakikada Gönyeli atağında John Okoli kaleci ile karşı karşıya kaldı. John topu ayağından fazla açınca kaleci Salih topa sahip oldu.
77. dakikada Gönyeli adına gelişen atakta Serkan’ın cezaalanına yaptığı ortada John Okoli topu filelere gönderdi ve skoru 3-0 yaptı.
81. dakikada John Okoli’nin pasında Serkan’ın vuruşunda, top kaleci Salih’ten döndü.

Related posts

Ersun Yanal kadroyu daraltıyor

Nicolas Isimat-Mirin, Beşiktaş’ta

Milli takıma veda etti

Rashod Hill Jersey Will Butcher Jersey