Dünya

Ölü sayısı 47’ye yükseldi

free cyprus dating site site de rencontre gratuit française sites de rencontres dans l'ouest why not try here neue leute kennenlernen linz http://www.hawkerucc.org/monaxinja/6553 site rencontre pour ado celibataire view it now site de rencontre en corse Home Page Çin’in doğusunda bir kimya tesisinde meydana gelen patlamada ölü sayısının 47’ye yükseldiği, 600’den fazla kişinin yaralandığı açıklandı


Çin’in Jiangsu eyaletindeki Yancheng kentinde bir kimya tesisinde meydana gelen patlamada ölü sayısının 47’ye yükseldiği açıklandı. 600’den fazla yaralının olduğu feci patlamanın nedeni araştırılırken, 3 binden fazla kişi bölgeden tahliye edildi.
Patlamanın son yılların en büyük sanayi kazası olduğunu belirten bir görgü tanığı, “Bir gün havaya uçacağımızı biliyorduk” ifadelerini kullandı. Görgü tanığı kadın ayrıca, bölgede uzun süredir güvenlik ve kirlilik endişeleri olduğunu dile getirdi. Geçtiğimiz yıl Kasım ayında, Çin’in Kuzey Hebei bölgesindeki bir kimya tesisinde meydana gelen patlama sonucu 22 kişi hayatını kaybetmiş, en az 23 kişi de yaralanmıştı.
Temmuz ayında ise Sichuan eyaletindeki bir kimya tesisinde meydana gelen patlamada 19 kişi hayatını kaybetmişti.

Related posts

İsrail yeni füze savunma sistemi

“Açız” Diye Bağırdılar, Yakaladıkları Sığırı Saniyeler İçinde Parçalayıp Evlerine Götürdüler

ABD ile Rusya arasında nükleer füze gerilimi

Rashod Hill Jersey Will Butcher Jersey