İç haberler

Vatandaşın mangal keyfi

conocer a gente nueva gratis link cuando los hombres coquetean http://wolontariatsportowy.com/fioepr/bioepr/7686 dating website stockholm http://highschool.isq.edu.mx/cr45/6967/assets/js/313 http://parkbarnyc.com/?flomasr=meilleurs-sites-de-rencontres&3e9=45 site de rencontre mariage gratuit sans inscription rencontre celibataire beauce full eeg hookup Güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar piknik alanlarına akın ettiler


Azim İlyasov

Bahar havası piknikçilerin alanları doldurmasına neden oldu.
Güzel ve güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar, soluğu piknik alanlarında aldılar. Gün boyu mangallar yandı, kebaplar pişirildi ve hoş sohbetler eşliğinde güzel bir gün geçirildi.

Doğayla iç içe bir gün
Ülke gündemi arasında yoğun bir hafta geçiren vatandaş, hafta sonunu fırsat bilerek kendini piknik alanlarına attı. Vatandaşlar hem güneşli havanın tadını çıkardılar hem de gönüllerince bir gün yaşadılar.

Boğaz Piknik Alanı stres atmak isteyenlerle doldu taştı
Pazar gününü doğada geçirmek isteyenlerin adresi bu pazar, Boğaz Piknik Alanı oldu. Ailesi ve dostlarıyla bir araya gelen birçok vatandaş hep bir arada yakılan mangallar eşliğinde stres attı.
Çocuklar gönüllerince oyun oynarken, büyükler ise mangal başındaydı. Sabah saatlerinden akşama kadar dolup taşan alan, çocuk cıvıltılarıyla neşeli ve renkli görüntülere sahne oldu.

Related posts

FETÖ operasyonu askere uzandı

Polisi darp ettiler

“Maksimim sanat, minimum risk”

Rashod Hill Jersey Will Butcher Jersey