Yaşam

Yaşlıları unutmadılar

view it robert jeffries sr los angeles ca dating sites free search http://www.catalunyacamina.org/?filtraciya=mejor-aplicacion-para-conocer-gente-android&4fa=b7 http://adetacher.com/misroe/jisdr/455 application iphone pour rencontrer des femmes zidyl rencontre rencontres motos anciennes rencontre homme haitien montreal s'inscrire sur in site de rencontre gratuit conocer gente utrera Gazimağusa Belediyesi’nin, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla İkinci Bahar Yaşam Kulübü üyeleri için düzenlediği yemeklerden ilki dün gerçekleştirildi


Gazimağusa Belediyesi’nin, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla İkinci Bahar Yaşam Kulübü üyeleri için düzenlediği yemeklerden ilki dün gerçekleştirildi.
Gazimağusa Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Gazimağusa Belediyesinin hizmetlerinden öncelikli olarak yararlanan İkinci Bahar Yaşam Kulübü üyeleri şehrin belirlenen noktalarından belediye tarafından alınarak Arkın Palm Beach Otel’de yemekte buluşturuldu. Gazimağusa Belediyesi İkinci Bahar Yaşam Kulübü, yemeğe katılacak üye sayısının bin 400 olması nedeniyle, etkinliği 4 gün olarak organize etti.
Yemeğe katılan üyeler hem eğlenceli müzikler eşliğinde keyifli saatler geçirdi hem de bol bol sohbet etti. Özel günler dışında da faaliyetlerini sürdüren Kulüp, üyelerini aylık periyotlarla sağlık kontrolünden geçiriyor, düzenli doğum günlerini kutluyor ve belli başlı ihtiyaçlarıyla özel olarak ilgileniyor. Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, İkinci Bahar Yaşam Kulübü üyeleriyle bir arada oplmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Arter, üyelerin talebi üzerine ileriki günlerde Hala Sultan Tekkesi’ne ziyaret planladıklarını kaydetti. Arter, “Sizlere bir evlat gibi hizmet etmek boynumuzun borcudur. Allah hepinize iyilik afiyet ve sağlık versin” dedi.

Related posts

Meslekleri tanıdılar

Kaşıkla ponponları aktardılar

Rahim ağzı kanserinden aşıyla korun

Rashod Hill Jersey Will Butcher Jersey